Blog

Blog

Blog>Tipy a návody>Dáta pre váš e-shop na jednom mieste? MonkeyData!

Dáta pre váš e-shop na jednom mieste? MonkeyData!

Nikoho neprekvapí, že úspešné podnikanie na internete dnes znamená predovšetkým efektívne využívať radu nástrojov - od Google analytics cez PPC systémy, SEO až po sociálne siete. Vzhľadom na množstvo zdrojov, z ktorých je možné čerpať, sa jedná o veľmi náročnú a časovo nákladnú činnosť. Riešenie? Nová služba MonkeyData.

Atomer partnerom MonkeyData

MonkeyData je analytický nástroj, ktorý dokáže analyzovať a zobraziť všetky dáta pre váš e-shop na jednom mieste. V prehľadnom rozhraní tak môžete naraz sledovať napríklad výsledky z vašich PPC kampaní, návštevnosť stránok alebo dianie na sociálnych sieťach. Všetky metriky máte zobrazené v dôležitých závislostiach v používateľsky prehľadnom prostredí.

 

To ale nie je všetko.

 

Do aplikácie je napojený taktiež redakčný systém Atomer, čo znamená, že naši klienti majú všetky informácie z administrácie svojho e-shopu v MonkeyData. Celkový obrat, počet objednávok, najpredávanejšie produkty. Všetko na jednom mieste.

Začnite zadarmo a behom minúty

Je to jednoduché. Po rýchlej registrácii vám je sprístupnené 15 dňové demo, ktoré slúži na vyskúšanie metrík a funkcií MonkeyData. Kedykoľvek počas dema si môžete založiť vlastný projekt a napojiť váš e-shop. V tej chvíli začína vaša 30 dňová verzia zdarma, počas ktorej môžete sledovať vlastné dáta a naplno vyskúšať prácu s aplikáciou. Až potom si vyberáte platenú tarifu, ktorá sa najviac hodí pre váš e-shop (rozhodujúci faktor je počet objednávok).
Samotné napojenie je hračka: vytvoríte projekt, vyberiete zdroje, autorizujete. V okamihu je všetko pripravené, informácie (aktuálne zhruba z 15 zdrojov) sa začnú automaticky sťahovať, analyzovať a zobrazovať na nástenke. Všetky dáta sú uložené v cloude, takže ich máte v bezpečí a odkiaľkoľvek prístupné. Sledovať ich môžete zo svojho PC, mobilu alebo tabletu (mobilná aplikácia bude čoskoro k dispozícii). Súhrnné reporty s výsledkami si necháte zasielať pravidelne na váš email, takže vám nič neunikne.

Napojenie Atomeru na MonkeyData je ozaj jednoduché

Stačí postupovať podľa krátkeho návodu priamo v administrácii MonkeyData:

 

 

URL adresu exportného súboru, ktorú si vložíte do MonkeyData.cz, nájdete v administrácii e-shopu v module „E-shop“ --> „Objednávky“ --> „MonkeyData.cz“.

 

MonkeyData bodujú

MonkeyData sú online zhruba mesiac a za tú dobu sa registrovalo už viac ako 300 e-shopov. Skvelé sú tiež referencie:

 

"Úžasná služba obzvláště pro marketingové specialisty. Mohu jen doporučit!"
Tomáš Kapler, CZC.cz

 

"Pro majitele shopu je to super nástroj, kde může snadno na jedno dvě kliknutí vidět statistiky z různých zdrojů. Já osobně mám pro náš eshop www.svetcukraru.cz nejraději nenápadnou statistiku, která ukazuje srovnání mezi obdobími. Udržuje mne to tak ve střehu, zda nestagnujeme a jdeme stále dál..."
Michal Kubíček, SvetCukraru.cz a uznávaný SEO špecialista

 

"Skvělý nástroj pro kontrolu a rozhodování v online podnikání."
Adam Kurzok, Metalshop.eu

 

 

Stručné zhrnutie?

MonkeyData = dáta pre váš e-shop na jednom mieste a neustála kontrola podnikania. Aktuálne a odkiaľkoľvek prístupné informácie, ktoré vám umožnia robiť tie správne rozhodnutia pre váš biznis. Výsledok: úspora času, peňazí a rozvoj vášho podnikania.

 

Na záver snáď už len malá rada: Na nič nečakajte a choďte na to od opíc :)

45.5+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
26 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
33 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému