Blog>Novinky a vylepšenia>Nastavte si obdobie platnosti akciovej ceny

Nastavte si obdobie platnosti akciovej ceny

Pripravili sme pre Vás novú úpravu, vďaka ktorej je označovanie akciových tovarov hračka. Nastavte si akciovú cenu a obdobie, počas ktorej bude akciová cena platná. Po skončení platnosti sa opäť nastaví pôvodná cena tovaru.

Ako si nastaviť platnosť akcie?

Platnosť akcie si nastavíte vo svojej administrácii v sekcii "E-shop" -> "Tovar a kategórie", v detaile konkrétneho tovaru (alebo jeho variantoch), kde sa po zvolení označenia "Akcia" a nastavení platnosti zobrazí políčko "Akciová cena". V tomto políčku si uvediete cenu, ktorá sa sa bude zobrazovať počas Vami zvoleného obdobia. Systém automaticky zapíše aj pôvodnú cenu tovaru - tú je možné počas platnosti akcie meniť a po skončení obdobia akcie sa cena automaticky nastaví na pôvodnú.

 

Prehľad ukončených akcií

Aby ste mali prehľad o ukončených akciových obdobiach, systém ponúka dve riešenia. Pôvodné v systéme ostalo - "ponechať aktuálne označenie" a pridali sme aj alternatívnu možnosť "nastaviť ako bežný tovar".

  • ponechať aktuálne označenie - po skončení platnosti označenia bude tovar v administrácii označený červeným pásikom a nastaví sa jeho pôvodná cena. Na stránke sa viac nebude zobrazovať ako akciový tovar, ale už ako bežný.
  • nastaviť ako bežný tovar - po skončení platnosti označenia bude mať tovar v administácií ako aj na stánke bežné označenie a nastaví sa jeho pôvodná cena.

Ponechať aktuálne označenie:

 

Ako bude označený tovar po skončení platnosti si môžete nastaviť v sekcii "Nastavenia" -> "Nastavenia a vzhľad" -> "Nastavenia" -> "E-shop" -> "Všeobecné" -> "Tovar" -> "Po skončení platnosti označenia".

Informáciu nájdete aj v našom manuáli. V prípade ďalších otázok kontaktujte našu Technickú podporu.

44.5+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
39 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému