Vlastnosti e-shop / web systému

Atomer je pripravený pre teba pracovať

Už žiadne pravidelné platby!

Prečo sa stresovať s hraničnými dátumami splatnosti za prenájom e-shopu, keď to ide aj bez toho? Systém Atomer pracuje na báze kreditov. Dobíjaš si kredit podľa potreby, z ktorého sa ti následne strhávajú poplatky za jednotlivé moduly, ktoré máš aktivované.

 

Máš možnosť vyskladať si svoj e-shop

Je to jednoduché a rýchle! Moduly e-shopu si môžeš vybrať podľa potreby. Ak niektorý z modulov e-shopu už nebudeš potrebovať, tak ho jednoducho vypneš.

 

Nepotrebuješ niektorý z modulov? Vypni ho!

Neustále vidíš, ktoré funkcie máš práve zapnuté. Ak ti niektorý z Atómov nebude vyhovovať, jednoducho ho vypneš. Hocikedy a hocikde, pracujeme bez viazanosti.

  

Prepojenie s Facebookom

Prepoj si svoj e-shop alebo web stránku s Facebookom. Vytvor si fanpage svojho eshopu. Vďaka nemu môžeš komunikovať s ľuďmi, pridávať novinky, robiť reklamu a ľudia sa skôr dozvedia o tvojom e-shope.

 

 

Čítačka čiarových kódov

Uľahči si prácu čítačkou čiarových kódov! Atomer podporuje väčšinu čítačiek čiarových kódov. Vďaka nej bude tvoja práca s objednávkami jednoduchšia a efektívnejšia.

 

 

Jednoduchý a intuitívny import tovarov

Systém ti ponúka možnosť rýchleho importu tovarov od dodávateľa. Uľahčí ti tak naplnenie tvojho e-shopu aktuálnym tovarom s minimálnou námahou.

 

 

 

Otestuj nás!

Systém môžeš bezplatne využívať až 30 dní, počas ktorých si vyskúšaš a pripravíš všetko tak, aby bol e-shop pripravená na ostré spustenie. Bežnú web stránku dokonca môžeš mať úplne zadarmo navždy.