Vlastnosti e-shop / web systému

Prečo Atomer? Prečo Atomer?

Atomer je pripravený pre teba pracovať

Bez pravidelných platieb

Už žiadne pravidelné platby!

Prečo sa stresovať s hraničnými dátumami splatnosti za prenájom e-shopu, keď to ide aj bez toho? Systém Atomer pracuje na báze kreditov. Dobíjaš si kredit podľa potreby, z ktorého sa ti následne strhávajú poplatky za jednotlivé moduly, ktoré máš aktivované.

 

Vyskladaj si Atomer

Máš možnosť vyskladať si svoj e-shop

Je to jednoduché a rýchle! Moduly e-shopu si môžeš vybrať podľa potreby. Ak niektorý z modulov e-shopu už nebudeš potrebovať, tak ho jednoducho vypneš.

 

Administrácia modulov

Nepotrebuješ niektorý z modulov? Vypni ho!

Neustále vidíš, ktoré funkcie máš práve zapnuté. Ak ti niektorý z Atómov nebude vyhovovať, jednoducho ho vypneš. Hocikedy a hocikde, pracujeme bez viazanosti.

 

Prepojenie s Facebookom

Prepojenie s Facebookom

Prepoj si svoj e-shop alebo web stránku s Facebookom. Vytvor si fanpage svojho eshopu. Vďaka nemu môžeš komunikovať s ľuďmi, pridávať novinky, robiť reklamu a ľudia sa skôr dozvedia o tvojom e-shope.

 

Čítanie QR kódu

Čítačka čiarových kódov

Uľahči si prácu čítačkou čiarových kódov! Atomer podporuje väčšinu čítačiek čiarových kódov. Vďaka nej bude tvoja práca s objednávkami jednoduchšia a efektívnejšia.

 

Jednoduchý import

Jednoduchý a intuitívny import tovarov

Systém ti ponúka možnosť rýchleho importu tovarov od dodávateľa. Uľahčí ti tak naplnenie tvojho e-shopu aktuálnym tovarom s minimálnou námahou.

 

Otestuj nás!

Systém môžeš bezplatne využívať až 30 dní, počas ktorých si vyskúšaš a pripravíš všetko tak, aby bol e-shop pripravená na ostré spustenie. Bežnú web stránku dokonca môžeš mať úplne zadarmo navždy.

Vyskúšaj si e-shop zadarmo!

Výhody nášho systému Výhody nášho systému Informuj sa! Informuj sa!
41.5+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
40 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému