Vlastnosti e-shop / web systému

Univerzálny importný modul Univerzálny importný modul Jednoproduktový eshop Jednoproduktový eshop

Šablónka jednoproduktového eshopu

Čo to je jednoproduktový e-shop?

Jednoproduktový e-shop je zameraný na predávanie konkrétneho produktu. Je jednoduchý, prehľadný a zamiluješ sa doň pri prvom pohľade. Zákazníci nájdu presne to, čo potrebujú bez zdĺhavého hľadania. Môžeš ho prepojiť so sociálnou sieťou Facebook. Samotná kúpa tovaru je jednoduchá! Pri nákupe stačí tovar vložiť do nákupného košíka, vyplniť objednávkový formulár a zvoliť spôsob dopravy a platby. Už za jednu minútu si môžeš ľahko a rýchlo vytvoriť svoj vlastný jednoproduktový e-shop, ktorý ti bude zarábať peniaze.

Kedy využiť jednoproduktový e-shop?

Využitie je vhodné, ak chceš predávať produkt, ktorý sa predáva masovo, vo veľkom počte a má dobrú maržu. A ak chceš daný produkt podrobnejšie prezentovať.

Funkcie jednoproduktového e-shopu

Na svoj e-shop si môžeš vložiť galériu produktu, charakteristiky produktu, varianty tovaru, Facebook Like tlačidlo, bannery v hornej časti stránky a samozrejme popis tovaru s možnosťou vloženia obrázkov a videí z YouTube.com. E-shop podporuje najpoužívanejšie platby pri kúpe tovarov. Využiť môžeš dobierku, bankový prevod alebo platbu kartou. Všetky texty sú plne editovateľné prostredníctvom administrácie.
Pomocou jazykovej mutácie si môžeš preložiť svoj e-shop do cudzieho jazyka, takže si ťa nájdu aj zákazníci zo zahraničia.

Dizajn jednoproduktovej šablónky

Jednoproduktový e-shop sa v našom systéme nachádza ako šablónka Thorium. Šablónku Thorium si môžeš kedykoľvek nastaviť v administrácii e-shopu a ponúkame ju zadarmo.
Samozrejme nechýba ani možnosť vybrať si farebný variant šablónky. Vieš si cez administráciu zmeniť pozadie stránky a tiež si editovať meniace sa bannery v hornej časti stránky. Cez CSS je taktiež možné zmeniť farebnosť šablónky.

Koľko stojí jednoproduktový e-shop?

Platíš len za funkcie, teda Atómy, ktoré sa rozhodneš využiť vo svojom jednoproduktovom e-shope.
Prevádzka jednoproduktového e-shopu začína už od sumy 1,60 €* na mesiac.

Bližšie informácie o prevádzkových nákladoch jednoproduktového e-shopu nájdeš v manuáli.

 

* Cena je uvedená bez DPH. Cena zahrňuje Atómy Objednávky, Tovar a kategórie, Dodacia doba, Spôsob dopravy a platby a Zákazníci predplatené na 360 dní.

Podpora výdajných miest Podpora výdajných miest
41.5+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
40 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému