Vlastnosti e-shop / web systému

Sociálne siete

Využívaj sociálne siete

Systém Atomer ti umožňuje prepojiť tvoju stránku so sociálnymi sieťami ako Facebook, Twitter, Google+ a podobne. Toto prepojenie môžeš využiť napríklad na to, aby si informoval svojich návštevníkov o novinkách.

 

Facebook

Systém Atomer ti umožňuje príspevky zverejnené na Facebook Fan Page zobrazovať aj na tvojej stránke pomocou Facebook Page Plugin. Ďalšou možnosťou je, že návštevníci môžu propagovať tvoj e-shop alebo webstránku na Facebooku využitím tlačidla "Páči sa mi to".

 

Facebook tlačidlo "Páči sa mi to"

Tlačidlo „Páči sa mi to“ slúži na prepojenie zákazníka s konkrétnou stránkou tvojho e-shopu alebo webstránky. Je možné ho umiestniť do detailu tovaru, zoznamu kategórií, detailu stránky a detailu článku. Zákazník sa prihlási do svojho účtu na Facebooku a kliknutím na tlačidlo „Páči sa mi to“ spropaguje tvoju stránku svojim priateľom.

 

Facebook Page Plugin

Tvoju Facebook stránku si môžeš zobraziť pomocou "Page Plugin". Je to vlastne miniatúra stránky na Facebooku a je určený ako vizuálna ukážka. Zobrazuje stručné informácie o facebookovej stránke, medzi ktoré patrí počet fanúšikov a ich fotografie. Po zvolení "Páči sa mi to" si návštevník pridá tvoj Fan Page medzi svoje obľúbené. Kód pre Page Plugin si môžeš vygenerovať na Facebooku.

 

Ďalšie sociálne siete

Pridanie ostatných sociálnych sietí je jednoduché. Stačí sa riadiť návodom, ktorý nájdeš na ich stránkach. Vložiť si tak môžeš novinky z Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest a mnohých ďalších, ktoré podporujú generovanie kódu pre prepojenie stránok.