Vlastnosti e-shop / web systému

Malé prevádzkové náklady Malé prevádzkové náklady Sociálne siete Sociálne siete

Sociálne siete

Ikony sociálnych sietí

Využívaj sociálne siete

Systém Atomer ti umožňuje prepojiť tvoju stránku so sociálnymi sieťami ako Facebook, Twitter, Google+ a podobne. Toto prepojenie môžeš využiť napríklad na to, aby si informoval svojich návštevníkov o novinkách.

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Systém Atomer ti umožňuje príspevky zverejnené na Facebook Fan Page zobrazovať aj na tvojej stránke pomocou Facebook Page Plugin. Ďalšou možnosťou je, že návštevníci môžu propagovať tvoj e-shop alebo webstránku na Facebooku využitím tlačidla "Páči sa mi to".

Tlačidlo Páči sa mi to

Facebook tlačidlo "Páči sa mi to"

Tlačidlo „Páči sa mi to“ slúži na prepojenie zákazníka s konkrétnou stránkou tvojho e-shopu alebo webstránky. Je možné ho umiestniť do detailu tovaru, zoznamu kategórií, detailu stránky a detailu článku. Zákazník sa prihlási do svojho účtu na Facebooku a kliknutím na tlačidlo „Páči sa mi to“ spropaguje tvoju stránku svojim priateľom.

Facebook page plugin

Facebook Page Plugin

Tvoju Facebook stránku si môžeš zobraziť pomocou "Page Plugin". Je to vlastne miniatúra stránky na Facebooku a je určený ako vizuálna ukážka. Zobrazuje stručné informácie o facebookovej stránke, medzi ktoré patrí počet fanúšikov a ich fotografie. Po zvolení "Páči sa mi to" si návštevník pridá tvoj Fan Page medzi svoje obľúbené. Kód pre Page Plugin si môžeš vygenerovať na Facebooku.

Zdrojový kód

Ďalšie sociálne siete

Pridanie ostatných sociálnych sietí je jednoduché. Stačí sa riadiť návodom, ktorý nájdeš na ich stránkach. Vložiť si tak môžeš novinky z Twitter, LinkedIn, Pinterest a mnohých ďalších, ktoré podporujú generovanie kódu pre prepojenie stránok.

FAQ - Časté otázky FAQ - Časté otázky
41+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
40 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému