Vlastnosti e-shop / web systému

Univerzálny importný modul Univerzálny importný modul

Univerzálny importný modul

Napojenie na dodávateľa

Eshop si vieš naplniť sám ručne, alebo sa môžeš napojiť na tvojho dodávateľa tovaru. Automaticky sa ti budú do eshopu pridávať nové tovary a aktualizovať predajná cena na základe nákupnej od dodávateľa. Tento proces je plne automatický a ušetrí ti mesačne množstvo hodín mravenčej práce.

 

Univerzálny importno-synchronizačný modul je dostupný pre všetkých našich zákazníkov. S našim importným modulom:

  • Nezáleží, či máš od dodávateľa URL adresu alebo importný súbor vo formáte XML alebo CSV, náš univerzálny importno-synchronizačný modul si poradí s oboma variantami.
  • Import si vieš nastaviť na manuálnu aj na automatickú aktualizáciu.
  • Nemusíš byť programátor, import ponúka jednoduché a intuitívne nastavenie.
  • Máš k dispozícii neustále sa rozširujúci manuál a v prípade potreby technickú podporu, pripravenú ti poradiť.
  • Je možné úplne zadarmo vyskúšať import 100 produktov, aby si sa presvedčil, či sú tvoje nastavenia správne a všetko funguje presne podľa tvojich požiadaviek.
  • Netreba mať obavy, import beží na pozadí systému, takže po spustení si môžeš naďalej upravovať svoj e-shop, prípadne vôbec nemusíš mať zapnutý počítač. Vždy si však môžeš skontrolovať stav importu, aby si vedel, kedy budú tvoje produkty zaktualizované. Nastav si notifikačný e-mail alebo SMS a upozorníme ťa, že tvoj import je už ukončený.
  • Pokiaľ si s naimportovaním položiek nevieš rady, môžeme vykonať import za teba z importného súboru. Administratívny poplatok za import je 55 Eur.
  • Nemusíš platiť žiadne mesačné poplatky, platíš iba za to, čo reálne využívaš. Cena sa vypočítava na základe počtu naimportovaných / synchronizovaných tovarov: 5 centov za 1000 tovarov.
Jednoproduktový eshop Jednoproduktový eshop Podpora výdajných miest Podpora výdajných miest
41+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
40 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému