Vlastnosti e-shop / web systému

Ako to funguje? Ako to funguje?

Prečo využívať zložité systémy, keď môžeš využívať Atomer?

Hodiny

Systém Atomer je časovo nenáročný

Päť minúť? Kdeže, už za jednu minútu máš svoj vlastný e-shop, firemnú alebo osobnú web stránku, blog, prezentačný web,... Čas sú peniaze. Tak prečo ich strácať vypĺňaním rôznych registračných formulárov a dotazníkov, keď stačí vyplniť 3 údaje. Atomer je navrhnutý tak, aby ti šetril čas. Je intuitívny, práca s Atomerom je rýchla a jednoduchá, jedným kliknutím vidíš všetko čo potrebuješ. Atomer pracuje tak, aby jeho zákazníci boli stále spokojní.

Mailing List, Ankety, Formuláre

Práca s administráciou je hračka!

Administrácia systému Atomer je vyvíjaná tak, aby bola ľahko zrozumiteľná naozaj pre každého. Každá funkcionalita je pomenovaná tak, aby bolo hneď jasné, čo bude ponúkať. Jednotlivé moduly ponúkajú rôzne možnosti nastavení, ktoré budú vyhovovať každému.

Prasiatko na mince

Efektívny a prehľadný

E-shop vytvorený pomocou Atomeru bude pre teba zarábať sám. Na základe našich mnohoročných skúseností vieme, kde sa má čo nachádzať v e-shope tak, aby zákazníci nakupovali pohodlne a pravidelne. Ak sa rozhodneš využívať vlastnosti systému Atomer, tak ťa odmení profesionálnym e-shopom, ktorý sa na slovenskom trhu určite nestratí, ale práve naopak.

Tvorba web stránok Tvorba web stránok Vzhľad eshopu Vzhľad eshopu
43+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
39 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému