Prehliadka

Administrácia, ktorá ti uľahčí prácu

1. Zvládne ju každý

Administrácia systému Atomer je pripravená tak, aby s ňou dokázal pracovať každý. Na základe našich dlhoročných skúseností sme vytvorili administráciu, ktorá je intuitívna a užívateľ každého veku ju môže využívať naplno. K dispozícii je prehľadný manuál.

2. Moduly, ktoré poskladajú tvoj web

Práve v tejto časti využívaš jednotlivé moduly, ktoré slúžia na kvalitné fungovanie e-shopu, prípadne webstránky. Jednotlivé moduly si môžeš nastavovať podľa svojich potrieb. Využívaj systém Atomer pomocou jeho všetkých vlastností naplno!

3. Správa tvojho e-shopu

Pomocou časti "E-shop" budeš efektívne pracovať s objednávkami, tovarmi a ich kategóriami, spôsobmi platby, dopravy, zákazníkmi. Systém Atomer ti prináša kvalitný detail objednávky, v ktorom hneď vidíš, čo si zákazník objednal, koľko kusov, ako chce za tovar zaplatiť a kam ho chce doručiť. Pohodlne si vieš pridávať a editovať tovary, ktoré ponúkaš.

4. Nastavenie modulov len podľa teba

V tejto časti si môžeš pridávať / odoberať jednotlivé moduly, ktoré využívaš vo svojom e-shope alebo webstránke. Tak isto vidíš, koľko jednotlivé moduly stoja, na ako dlho si ich môžeš objednať a aký je aktuálny stav tvojho kreditu.

5. Aktivácia modulov

Nevyhovuje ti niektorý z modulov? Vypni ho! Potrebuješ niektorý z modulov? Objednaj si ho! Je to jednoduché, stačí si vybrať na aké časové obdobie si chceš atóm objednať a máš ho! V prehľadnom zozname vidíš, ktoré moduly máš zapnuté, ako dlho budú ešte aktívne a kedy sa ich platnosť predĺži.

41+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
31 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
40 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému