Prehliadka

Dizajn, ktorý sa ti bude páčiť
Maliarska paleta, štetec

1. Vzhľad je dôležitý

Prvý pohľad zákazníkov a náštevníkov je zameraný práve na vzhľad. Náštevník musí vedieť rýchlo nájsť to, čo hľadá a zákazník potrebuje, aby bol e-shop prehľadný. Či si už vyberieš šablónu dizajnu, alebo si necháš vytvoriť jedinečný webdizajn na mieru, vždy dostaneš efektívny, prehľadný a profesionálny dizajn, ktorý bude tvojim zákazníkom ponúkať to, čo potrebujú.

Šablóny Atomer

2. Vyber si šablónu!

Systém Atomer ti prináša hneď niekoľko šablón pre tvoj e-shop alebo webstránku. Máš na výber z niekoľkých farebných rozlíšení, takže si určite nájdeš ten dizajn, ktorý bude pre teba najlepší. Ponúkame šablónky, ktoré sú optimalizované pre mobilné zariadenia. Tieto šablóny ti prinášame bezplatne, takže pokiaľ si vyberieš jednu z nich, nezaplatíš nič naviac.

Plechovka farby sa vylieva na plátno

3. Dizajn na mieru

Chceš byť originálny a mať jedinečný dizajn? Neváhaj a kontaktuj nás. Náš tím grafikov ti ho vytvorí presne podľa tvojich predstáv. Cena dizajnu na mieru je spoplatnená podľa náročnosti.

Ceruzka, kružidlo a pravítko pre dizajnéra

4. E-shop a webstránka na mieru

Nie si ešte rozhodnutý, či je eshop alebo webstránka na prenájom pre teba správnym riešením, keď sa tvoj projekt bude do budúcna rozrastať? Bojíš sa, že by ti nevystačili štandardné funkcie a budeš potrebovať úpravy na mieru? Aj na toto máme riešenie. Začni s atomerom. Ak po čase budeš potrebovať funkcie podľa tvojich požiadaviek, bez problémov zmeníme tvoj projekt na eshop alebo webstránku na mieru.

Responzívne šablóny na rôznych zariadeniach

5. Responzívnosť

Prinášame ti responzívne šablóny pre tvoj e-shop alebo webstránku. Responzívna šablónka sa prispôsobí každému rozmeru monitoru alebo displeju. Vďaka tomu si tvoji návštevníci jednoducho a rýchlo prezrú obsah stránky na svojom mobilnom zariadení.

51+ mil.
EUR zarobili e-shopy bežiace na našej technológii za posledných 30 dní
30 000+
e-shopov bolo vygenerovaných cez náš systém
38 000+
zákazníkov sa registrovalo do nášho systému